Filtre Temizliği

Filtre Temizliği

Filtre Temizliği

Havuzunuzda kir ve yosun oluşumu mu başladı?

Makine dairesinden sesler mi geliyor?

Havuz suyunda bulanıklık mı var?

Su basıncı ve akış gücünde düşüklük mü görüyorsunuz?

Kaliteli bir filtre temizliğine ihtiyacınız olabilir. Şimdi bizi arayın derdinize anında çözüm üretelim.

Havuz filtre temizliği rutin olarak yapılması gereken mühim bir işlemdir. Bir havuzun filtresinde yaşanan kir ve yabancı madde birikimi bir süre sonra hiç olmadık anlarda havuzunuzda pislikler görmeye başlayacağınız anlamına gelebilir.

Filtreler havuzların en önemli yapı taşları arasındadır. Bu nedenle havuzların diğer kısımlarından görece daha çok ilgi ve bakım isterler. Havuz sularında görülen, katı parçacıkların tutulması adına havuz makine dairesine kurulan filtrelerin temizliği havuzun temizliği anlamına gelir. Havuz pompasının, yüzme haznesinden çektiği su, filtreden temizlenerek geçer ve tekrar yüzmeye hazır şekilde havuza aktarılır. Bu işlemler hijyenik bir havuzun en temel dayanağını oluşturur.

Havuzların boyutları, kaç kişi tarafından kullanıldıkları, ne amaçla kullanıldıkları gibi değişkenler filtre temizleme sıklığını ve işlemleri doğrudan etkiler. Ancak biz bütün havuzları çok iyi tanırız. Haliyle bir havuzun neye ihtiyacı olduğunu tek bakışta çözebiliriz. Bu doğrultuda havuz filtrelerinizin temizliğini ciddiye alır, titiz ve disiplinli şekilde icra ederiz. Üstelik profesyonel bir temizlik olmasına ek olarak çok kısa sürede tamamlanan bir hizmet sunarız.

Havuzlar yüzyıllardır insanlığa; spor, sağlık, enerji, eğlence ve statü sağlıyor. Bu nedenle önemli mekânsal uzamların başında geliyorlar. O halde onlara hak ettiklerini vermenin zamanı gelmedi mi?

Filtre temizliğini daha fazla ertelemeyin, havuzunuza önemli hissettirin!