Klor Temizliği

Klor Temizliği

Klor Temizliği

Sağlıklı havuzlar, sağlıklı bireylere ve sağlık bireyler de sağlıklı toplumlara zemin hazırlar. Bu noktada klor ve onu destekleyici havuz kimyasalları, havuz hijyeninde yardımcı olan ana unsurlar olarak karşımıza çıkar.

Toplumların gelişmişlik seviyesi, ortalama bir değer olarak; toplumsal etkileşim alanlarının çokluğu ve temizliği üzerinden derecelendirilebilir. Toplumun birbirlerini tanımayan üyelerinin ortak kullanım alanları medeniyetin kamusal inşasında önemli rol oynar. Bu duruma en güzel örnek her zaman havuzlar olmuştur.

Havuz ve havuz ürünleri endüstrisi son yüz yıl içinde büyük bir sıçrama yaşamış ve hijyen koşullarında klor benzeri gelişmeler üretmiştir. Klor temizliği havuzların toplu kullanımlarında insan gruplarının sağlığıyla doğrudan ilişkilidir. Ancak havuzlar açık su hazneleri olduğu için bir havuzu yalnızca bir kişi bile kullansa, o havuzun klorlu olması gerekir.

Şok klor temizliği gibi teknikler sayesinde havuzunuzda sadece gözle görünür kirler değil aynı zamanda görülmeyen zararlı bakteriler ve mikro organizmalar da ortadan kaldırılabilir. Klorlama işlemleri ortalama olarak haftada üç kere yapılsa da çeşitli değişkenler bu miktarı azaltıp yükseltebilir.

  • Olimpik havuzlar,
  • Süs havuzları,
  • Otel havuzları,
  • Site havuzları,
  • Villa havuzları,
  • Bungalov havuzları,

Gibi bütün havuz türleri klorlamaya ihtiyaç duyar. Klor olmayan havuzlar hem yüzmeye uygun değildir hem de bir süre sonra klor temizliği olmadığı için tesisat açısından sorunlar yaşamaya başlar. Kısa sürede en kaliteli klorlama hizmeti için bizi arayın ve klor kaynaklı hiçbir sıkıntı yaşamayın!

Ayrıca klor dışındaki en kaliteli havuz kimyasalları, mekanik sistem bakımları ve su altı aydınlatmaları dahil bütün ihtiyaçlarınızda bir telefon uzağınızdayız.