Mekanik ve Elektirik Tesisatı Onarımı

Mekanik ve Elektirik Tesisatı Onarımı

Mekanik ve Elektirik Tesisatı Onarımı

Mekanik ve elektrik tesisatlar karmaşık sistemlerdir ancak havuzların mekanik ve elektrik tesisatları ise çok daha karmaşık sistemlerdir. Neyse ki biz akışkanlar mekaniği hakkında ders verebilecek seviyede havuz sistemleri profesörüyüz.

Elektrik ve suyun, buz ve ateş gibi sürekli bir dans içinde olduğu söylenebilir. Bu nedenle havuzların elektrik ve mekanik tesisatları her zaman ilgi ve bakım ister. Eskidikçe yenilenmek gerekir ve en ufak arızalarda usta ellere ihtiyaç duyar. Havuzunuzun mekanik ve elektirik tesisat onarımları için yapamayacağımız hiçbir işlem yok:

  • Su altı aydınlatma ışıklarının yenilenmesi,
  • Su dezenfeksiyonu ve Ph kontrol sistemlerinin onarılması,
  • Su akıntısı oluşturan pompalar,
  • Filtre tamiratları,
  • Doldurma ve boşaltma sistemi tadilatları,
  • Havuz makine dairesi komple yenileme işlemleri,
  • Vakum süpürge, emiş ve besleme hatlarının onarımı,

Gibi mekanik tesisatların yanı sıra havuz içinde on iki voltu geçmeyen gerilimlerde elektrik mekanizmaları ve güvenilir topraklanma hatları üzerinden emniyete alınan müstakil sigortalarda da harikalar yaratabiliriz. Böylece içiniz de havuzunuz da ferah olacak.

Havuzlarınızda bulunan bütün mekanik ve elektrik tesisatları için en kaliteli materyalleri, iyi eğitimli ve tecrübe sahibi ustalar, mühendisler ve mimar ile buluşturuyoruz. Bilgi ve birikim dolu birçok alanı sizin için sentezliyor,   on yıl garantili havuzlarımıza dahil ettiğimiz tesisatları çok eski havuzlarınıza bile monte edebiliyoruz.

Ortada bir havuz yok, ne tesisatından bahsediyorsunuz? Diye düşünenler olabilir, o zaman vakit kaybetmeden bir havuzunuz olmasını sağlayabiliriz. Elektrik ve mekanik tesisatlarda sorun yok sadece temizlik ve genel bakım ihtiyacınız varsa bu konularda da her türlü kaliteli hizmetle yardıma hazırız.