Olimpik Havuz Yapımı

Olimpik Havuz Yapımı Olimpik Havuz Yapımı Olimpik Havuz Yapımı Olimpik Havuz Yapımı

Olimpik Havuz Yapımı

Olimpik havuz yapmak ustalık gerektiren bir iştir. Bizimse uzmanlık alanımızdır. Bu uzmanlığı yılların tecrübesiyle harmanlıyor ve hayallere yakışır olimpik havuzlar inşa ediyoruz. Uluslararası Yüzme Federasyonu standartlarına uygun koşullarda havuz yapımının uluslararası standartlarını biz çiziyoruz! Havuz istediğiniz yerin fiziki koşullarına uygun hem iç mekan olimpik havuzları hem de dış mekan olimpik havuzları inşa edebiliyoruz.

Yirmi yıldır bu sektörde olimpik havuzlara fısıldıyoruz… Nasıl mı? İşte böyle:

  • Profesyonel yüzücülerin göz bebeği olacak olimpik havuzlarımız en iyi betonarme malzemelerini kullanıyoruz.
  • Su yalıtımı konusunda en modern teknik ve ekipmanları kullanıyoruz.
  • Olimpik havuzlara kaymaz ve su tutmaz, iç ve dış kaplamalar yapıyoruz.
  • Olimpik havuzların hem iç hem de dış mekanik tesisatlarında profesyoneliz.

Vakit kaybetmeden bizi arayın dilediğiniz yerde dilediğiniz olimpik havuzu anında tasarlayalım, inşa edelim ve hizmetinize sunalım! Unutmayın hayatımızda medeniyetin en görünür sembolleri arasında olimpik havuzlar ilk sıralarda yer alır. Çocuk ve yetişkinler düzeyinde toplum sağlığı ve sıhhatinde önemli roller oynar. Olimpik havuzlar, çeşitli yüzme turnuvalarına, uluslararası yüzücülük yarışlarına ve hatta su topu maçlarına ev sahipliği yapabilirler. Bulundukları bölgelerin ekonomik kalkınmasında katkı sağlar bir statü göstergesi kabul edilirler. Olimpik havuz sahibi tesisler, olimpik havuz sahibi olmayanlardan her zaman daha çekicidir! O halde kafanızdaki olimpik havuz fikrini, gerçekleştirmenin vakti sizce de gelmedi mi?

Yoksa sizin zaten bir olimpik havuzunuz var mı? O zaman bu havuzun hakkıyla aydınlatılabilmesi için size yardım edebiliriz. Olimpik havuz aydınlatmalarında harikalar yaratmak bizim işimiz! Bir diğer uzmanlık alanımız olimpik havuz temizleme hizmetleri de tam ihtiyacınız olan şey olabilir! Mekanik tesisatında değiştirilmesi gereken parçalar, lineer kaplama tadilatı ve geri kalan bütün havuz hizmetleri için bizi arayın kafanız rahat havuzunuz huzurlu olsun!