Otel Havuzu Yapımı

Otel Havuzu Yapımı Otel Havuzu Yapımı

Otel Havuzu Yapımı

İşletmenize yeni yıldızlar eklemeye ne dersiniz? Misafirlerinizin gözdesi olacak yepyeni bir havuz mesela? Hem de iyi aydınlatılmış, tertemiz, modern ve en kaliteli malzemelerden inşa edilmiş bir havuz.

Oteliniz için inşa edeceğimiz bir havuz, yılın en büyük transferi olabilir. Çünkü biz havuzların dillerinden anladığımız kadar hizmet ve turizm sektörünün inceliklerine de hakimiz. Turizme neden bacasız sanayi denir hiç düşündünüz mü? Çünkü itici gücü sudur, yani havuzlar ve denizler…

Size denizi getiremeyebiliriz ama müşterilerinize denizi aratmayacak ve onları otelinizden çıkarmayacak havuzlar yapabiliriz. Gülen müşteriler, dopdolu odalar ve prestij artık bir telefon uzağınızda.

Her havuz bir imzadır anlayışından yola çıkarak, otelinizin imzası olacak havuzlar inşa ediyoruz. Kısa sürede anahtar teslim havuzlarımız üstelik 10 yıl garantili! Havuzlarımız uluslararası standartlarda, sağlık kriterlerine uygun ve cezbedici güzelliktedir. Otelinizin ruhuna uygun tasarımlar, müşterilerinize sağlık ve spor dolu saatler geçirmesi için motivasyon olacak ve otelinize bir gelen bir daha gitmek istemeyecek!

Otellere uygun;

  • Betonarme havuzlar,
  • Skimmer havuzlar,
  • Açık ve kapalı havuzlar,
  • Mimari havuzlar,

Süs havuzları ve daha nice havuz gereksinimleriniz için uzman kadrolar, tecrübe ve birikim, ileri seviye teknikler ile hizmetinizdeyiz.

Türkiye’de modern otel hizmetlerinin tarihi neredeyse iki yüz sene geriye kadar götürebilir. Ancak otel havuzlarının tarihi bizimle başlar! Bizi arayın otel havuzlarının rengarenk dünyasında beraber yol alalım! Zaten havuzu olan bir oteliniz varsa, bu havuza, havuz başı eğlencelerin en büyük ihtiyacı şık aydınlatmalar eklemeyi düşünebilirsiniz. Havuz temizliği, onarımı, bakımı ve tadilatı gibi bütün havuz ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. İsterseniz eskimiş kaplamaları yenileyelim isterseniz havuzunuzu baştan yaratalım!