Sızıntı ve Arıza Tespiti

Sızıntı ve Arıza Tespiti

Sızıntı ve Arıza Tespiti

Havuzlar artık her yerde! Dolayısıyla havuzlarla ilgili problemler de çok daha sık karşımıza çıkabiliyor. Bahsi geçen problemlerin en temelleri arasında elbette su sızıntıları ve kaçak arızaları başta gelir. Havuzlar hem yapımı hem de temizlik ve bakımı profesyonel uzmanlık gerektiren mimari eserlerdir. İster süs havuzu olsun ister olimpik havuz hiç fark etmez. Eğer havuzunuzu biz inşa etmediysek o havuzda sızıntı ve arıza görmeniz çok olasıdır.

Neden biz inşa etmediysek diye belirtiyoruz? Çünkü bizim inşa ettiğimiz havuzlara tam on yıl garanti veriyoruz! Havuzlarımızın sızıntı ve arıza yaşamayacağına güvenimiz tam.

Ancak farklı bir senaryoda elde olmayan dış etkenlerle yaşayacağınız bir sızıntı ve arıza durumunda da her zaman yanınızdayız. Sızıntı ve arızaların havuzunuzda daha büyük maliyetler çıkarmaması için;

  • Uzman ve tecrübeli ekipler,
  • Kırmaya gerek bırakmadan tespit yapabilen teknolojik ekipmanlar,
  • En kaliteli malzemeler,
  • Her bütçeye uygun hizmet,

Gibi bütün avantajları sunuyoruz. Betonarme, seramik kaplama, lineer kaplama ve benzeri bütün havuz zeminlerindeki sızıntıları anında tespit ediyor; temiz ve disiplinli bir işçilikle sorunu kökten çözebiliyoruz. Havuzunuzun taşmalı sistem ya da skimmer sistem olması da bizim için herhangi bir fark yaratmıyor. Yıllardır kullanılmayan havuzları bile yeniden ve yepyeni aktif hale getirebilmek için vakit kaybetmeden bizi arayın!

Yola çıkalım, sızıntı ve arızaları yıkım ya da kırma işlemi yapmadan tespit edip onaralım. Unutmayın su sızıntıları ve küçük arızalar, havuzların mekanik ve elektrik tesisatlarında, zemin yüzeylerinde ve makine dairelerinde çok daha büyük hasarlara neden olabilir. Ertelemeden sızıntı var mı yok mu öğrenmek için her zaman yardıma hazırız.