Yosun Temizliği

Yosun Temizliği

Yosun Temizliği

Eğer havuzunuzda yosun görüyorsanız henüz bizimle tanışmamışsınız demektir! Çünkü profesyonel olarak;

  • İnşasını,
  • Temizliğini,
  • Bakımını,
  • Onarımını,

Yaptığımız ya da kimyasallarını sağladığımız hiçbir havuzda yosun derdiyle karşılaşmazsınız. Yosunlar havuzların normal kullanımları ve gerekliliklerinde birer konu başlığı değildir. Bu nedenle yosun oluşumu görüldüğünde bir şeyler ya eksiktir ya da yanlış yapılmıştır. Bu nedenle uzman, tecrübeli ve usta ellerden yardım gereklidir. Neyse ki biz buradayız!

Yosunlar her ne kadar istenmeyen sorunlar olsa da onlarla mücadele etmek, şok klor temizlemesi ile onları ortadan kaldırmak bir daha oluşmamalarını sağlamak sanıldığından kolaydır. Elinize bir telefon alır, numaramızı tuşlarsınız ve beklediğinizden de kısa sürede yosun içermeyen, steril ve berrak bir havuza kavuşursunuz.

Yosun tabakasının çok ve kalın olması, eski olması ya da bütün havuzu kaplaması hiçbir fark yaratmaz. Son teknoloji cihazlar, küresel standartlarda kimyasallar ve deneyimli personellerimiz yosunla mücadele konusunda bütün sorunları çözmek için yetkin bir hizmet anlayışıyla çalışırlar. Üstelik havuzunuzu yosunlardan arındırmak, sandığınızdan çok daha hesaplı olabilir!

Yosun temizliğinin ertelenmesi ya da amatörce yapılması gibi yöntemler ise size yeni havuz kadar maliyet çıkarma riski taşır. Bu nedenle en küçük yosun tortusu bile ciddiye alınmalı ve havuzunuzun sağlığı önemsenmelidir.

İster turizm odaklı bir havuz olsun isterseniz de villa havuzu hiç fark etmez, özellikle dış mekân havuzları yeterli ilgi ve bakımı görmezse anında yosunlaşmaya eğilim gösterebilir. Yosun riski taşıyan bütün havuz türlerini aynı oranda önemser ve her biri için ayrı yosun temizliği formülleri sunabiliriz. Bizi arayın havuzunuza hak ettiği berraklığı getirelim!